SupaGate Basic

ikona SupaGate

Cena bez DPH: 3 507,00 Kč
Cena s DPH: 4 243,00 Kč


Čtyřkanálový systém kontroly vstupu.
SupaGate má čtyři relé(každé ovládáno odpovídajícím tlačítkem dálkového ovladače XQT), paměť na 99 karet a lze připojit jednu čtecí hlavu z řady XTT (spíná relé 1)pro vstup na kartu.

 

     Kontrolery řady SupaGate Vám nabízejí ekonomicky výhodné, jednoduše programovatelné, ale přesto velmi bezpečné řešení pro ovládání Vašich dveří, branek, nebo vrat. Jedná se o základní sérii vyráběnou za účelem pokrytí menších instalací s co možná nejpříznivější cenou, aby si tento produkt mohl dovolit každý zákazník. SupaGate je předurčen pro malé instalace, kdy potřebujete bezpečně ovládat jedny, nebo dvoje dveře, či jiná zařízení. Hlavním účelem kontroleru je zajistit bezpečnost přístupovým systémem Vašich bytových či domovních dveří, vstupních branek, automatických bran či garážových vrat.

 

Kontrolery SupaGate jsou vyráběny ve třech verzích:

 • LITE - pouze jedna čtečka
 • BASIC - jedna čtečka a dálkový přijímač
 • PLUS - dvě čtečky a dálkový přijímač

 

Systém kontroly vstupu do 99 karet

     SupaGate má dostačující paměť 99 pozic pro uložení bezkontaktních karet, dálkových ovladačů nebo přístupových kódů. Koncová zařízení jako jsou elektrické zámky, vrata, brány jsou propojena přes ovládací relé kontroleru SupaGate. Kromě verze LITE jsou kontrolery SupaGate vybaveny 4 ovládacími relé. Čas sepnutí jednotlivých relé se dá nastavit od 1 do 99 vteřin. Relé se také dají nastavit do tzv. přepínacího módu.

 

Karty a dálkové ovladače

     Ke kontroleru je možno připojit jakoukoliv Impro anténní čtečku bezkontaktních karet. Ke kontrolerům LITE a BASIC je možno připojit 1 RFID čtečku bezkontaktních karet, kdežto u verze PLUS je možno připojit 2 tyto čtečky. Kromě verze LITE jsou kontrolery vybaveny dálkovým přijímačem, pro ovládání všech 4 relé. Na dálkovém ovladači jsou 4 tlačítka a jednotlivými tlačítky lze individuálně ovládat relé. V případě ztráty čipové karty, dálkového ovladače či prozrazení kódu, jednoduše vymažete nebo přepíšete uloženou pozici. Není tedy zapotřebí, jako u klasických systémů, vymazat celou pamět a nahrávat vše znovu.

 

Systém lze ovládat třemi způsoby:

 • čtečkou bezkontaktních karet, kdy po přiložení platné karty dojde k aktivaci příslušného relé
 • klávesnicovou čtečkou karet lze systém ovládat opět přiložením karty a nebo zadáním kódu na klávesnici
 • stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači (mimo verzi LITE)


Programování kontroleru SupaGate

     Pro co nejjednodušší konfiguraci systému SupaGate jsou kontrolery vybaveny pouze čtyřmi tlačítky a dvojitým 7mi segmentovým displejem. Kontrolery nemají možnost připojení na PC a ani nemají žádnou vnitřní paměť událostí či transakcí.

 

Nevyhovuje-li Vaším požadavkům systém SupaGate, tak jistě najdete ideální řešení ve vyšších řadách přístupových systému Impro, jako jsou IXP20, IXP220 a IXP400i.

K tomuto produktu zajišťujeme

 • Instalace a montáž
 • Projektování a poradenství
 • Školení
 • Servisní činnost

Fotografie

 • ikona SupaGate

Kontaktujte nás


 • CAPTCHA Image [ Jiný obrázek ]