ESPZD 13000 - Zálohovaný zdroj 12V DC/13A

ikona PZD

Cena bez DPH: 5 699,00 Kč
Cena s DPH: 6 896,00 Kč

Objednací kód: ZZ12/13000

Záruka: 24 měsíců


ZZ12/13000 je spínaný zálohovaný napájecí zdroj, určený pro zařízení, která vyžadují nepřetržitý provoz. Tento typ se vyznačuje velkou účinností a menším oteplením než lineární zdroj. V běžném provozu je zdroj připojen na napájecí napětí, dodává energii do zařízení a udržuje akumulátor v nabitém stavu. Při výpadku napájecího napětí zdroj automaticky přepne na záložní akumulátor a tím zajistí nepřetržitý provoz zařízení.

    Součástí zdroje je optická signalizace a poruchové signalizační výstupy (tři reléové výstupy), informující o jeho aktuálním stavu. Signalizovány jsou poruchy: ztráta AC napětí, pokles napětí na akumulátoru, odpojený či vadný akumulátor a přítomnost napětí na výstupu. Zdroj je vybaven ochranou akumulátoru před hlubokým vybitím. Zdroj je dodáván jako komplet s transformátorem, v krytu s volným místem pro 44Ah akumulátor. Součástí krytu jsou mikrospínače, signalizující otevření dvířek krytu a demontáž zdroje z místa montáže. Kryt lze vybavit zámkem.

    Jištění proti přetížení a zkratu na výstupu je zabezpečeno elektronickou pojistkou. Ochrana proti přepólování akumulátoru je zajištěna tavnou pojistkou F10A. Vstupní napětí desky zdroje je jištěno tavnou pojistkou F16A. Jištění vstupního napětí 230V je provedeno tavnou pojistkou T2A. Potenciometry, umístěnými na plošném spoji, lze korigovat výstupní napětí pro spotřebič a pro akumulátor.

   Zdroj je dodáván v základním krytu pro 44Ah akumulátor. Na požádání je možné dodat zdroj v krytu pro 60Ah akumulátor.

K tomuto produktu zajišťujeme

  • Instalace a montáž
  • Projektování a poradenství
  • Školení
  • Servisní činnost

Fotografie

  • ikona PZD
  • PZD130000

Kontaktujte nás


  • CAPTCHA Image [ Jiný obrázek ]