GRAV4 - gravírování čtyřmístného čísla

GRAV4

Cena bez DPH: 16,00 Kč
Cena s DPH: 19,00 Kč

Objednací kód: GRAV4


     Gravírováním identifikačního čísla do přívěsků získate možnost okamžité fyzické kontroly. GRAV3 zahrnuje možnost gravírování 1-3 místného identifikačního čísla, popřípadě kombinace s písmeny. GRAV3 s číselnou řadou 001-999 je nejčastěji používaným typem označení přívěsků.

 

     Při objednání gravírování do RFID přívěsků specifikujte číselnou řadu, kterou budou označeny. Pozor!!! v případě objednání 1-999 bude prvních 99 čísel uvedeno bez nul. Při objednání 001-999 budou před prvními 99 čísly uvedeny i nuly.

 

     Uvedená cena 16,- platí pro gravírování 1 kusu přívěskuZa každou jednotlivou objednávku gravírování je účtován manipulační poplatek 200,- Kč bez DPH.

 

PROČ GRAVÍROVAT?

     Gravírování je technologický postup vytvoření nesmazatelného označení. Narozdíl od potisku přívěsků, je gravírování provedeno do hloubky materiálu, kde je vyryto (vyfrézováno) samotné identifikační číslo. Tímto postupem je zaručena dlouhodobá stálost a nesmazatelnost vytvořeného identifikačního čísla.

 

     V praxi se označení přívěsků indetifikačním číslem osvědčilo již v mnoha případech. Například v bytových domech zpravidla dochází k rozdávání jednotlivých RFID přívěsků dle seznamu bytových jednotek. Z rozpisu je pak patrné, že například do bytu č.16 byly rozdány přívěsky 142-147. V případě ztráty jednoho z přívěsků je pak nutné co nejrychleji identifikovat ztracený přívěsek a zrušit jeho přístupové oprávnění v přístupovém systému ACS. Pokud jsou přívěsky označeny identifikačním číslem, stačí se jednoduše podívat na čísla ostatních přívěsků a ihned zjistíte, který přívěsek byl ztracen. V případě, že tyto přívěsky nejsou označeny, musíte každý přívěsek přiložit na čtečku a zjistit jeho konkrétní totožnost v přístupovém systému ACS.

K tomuto produktu zajišťujeme

  • Instalace a montáž
  • Projektování a poradenství
  • Školení
  • Servisní činnost

Fotografie

  • GRAV4

Kontaktujte nás


  • CAPTCHA Image [ Jiný obrázek ]